reklam
reklam

BESTE ACAR İLE OKSAL EREN SESİS SEDASIZ İLİŞKİLERİNİ NOKTALADI

reklam
15 Şubat 2022 0
reklam

BESTE ACAR , OKSAL EREN ÇİFTİ YOLARINI AYIRDI

 


Türk pop müziğinin duayen ismi merhum Kayahan’ın kızı Beste Açar (47), deprem tahmin uzmanı sevgilisi Oksal Erev ile 2 Şubat 2022’de hayatlarını birleştireceklerini duyurmuştu.

“YAZA ERTELEDİK”

Çift, geçtiğimiz günlerde düğünlerini ertelediklerini söylemişti. 1995’te Türkiye 3. Güzeli seçilen Açar, “Sevdiklerimizin ve dostlarımızın yanımızda olamayacağı bir tarih seçmişiz. Nikahımızı yaza erteledik.” diye konuşmuştu.

İLİŞKİLERİNE SON VERDİLER

Ancak çiftin ilişkilerini sessiz sedasız noktaladığı ortaya çıktı. Nikah masasından dönen Açar, 14 Şubat’a yalnız girdi.

Beste Açar-Oksal Erev'den flaş karar! - Magazin haberleri

 

“AŞKLARINDAN SÖZ ETTİREN ÇİFT”
Açar, eski sevgilisi hakkında “Çok güzel bir kişiliği var. Pati aşığı, çok güzel gitar çalıyor, çok güzel şarkı söylüyor. Çok neşeli, çok keyifli… Daha neler söyleyebilirim? Kelimelerin ötesinde. Gerçekten öyle… Çok güzel bir kalbi var. ‘Altın gibi bir kalbi var’ derler ya… Öyle birisi…” demişti.

Beste Açar-Oksal Erev'den flaş karar! - Magazin haberleri

 

3 KEZ EVLİLİK YAPTI…

Açar, 1996–1997 yılları arasında şarkıcı Tayfun ile evlilik yaşamıştı. İkili olaylı bir şekilde boşanmıştı. Açar ardından da Onur Berberoğlu ile evlendi ve Oben isimli bir oğlu dünyaya geldi. 2011-2019 yılları arasında ise Engin Haravon ile evlilik yaşadı.

 

BESTE ACARA KİMDİR?

Beste Haravon, usta şarkıcı Kayahan’ın ilk kızıdır. Kayahan, lise yıllarındayken, henüz orta okul son sınıf öğrencisi olan Nur hanımla tanışmıştı. Nur hanımı görür görmez aşık olan ve üç yıl flört ettikten sonra 8 Mart 1973 yılında nikah masasına oturan Kayahan’ın 1974 yılında Beste ismini verdikleri kızı dünyaya geldi. Beste Haravon, ilk evliliğini bir dönemler müzik dünyasına damga vuran Tayfun Duygulu ile yaptı. Ancak, Tayfun Duygulu’yu aldattı ve boşandı. Babası Kayahan, bu dönemde kızı Beste’ye çok kızmış ve araları bozulmuştu. Beste Havaron’un ikinci evliliği ise Onur Berberoğlu ile geçekleşti. Beste Haravon’un bu evliliğinden Oben isimli bir oğlu dünyaya geldi. Ancak, bu evlilik de yolunda gitmedi ve Onur Berberoğlu ile yollarını ayırdı. Üçüncü evliliğini Galatasaray Store’un sahibi Engin Haravon ile yapan Beste Haravon, bu defa mutluluğu yakaladı. 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam