reklam
reklam

ARDA KURAL’DAN MUSTAFA ALTINOKLAR İTİRAFI

reklam
05 Mart 2022 0
reklam

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Arda Kural, eski oyuncu arkadaşlarına dargın olduğunu belirtmişti. Bir programa katılan Arda Kural, ünlü yönetmen Mustafa Altnoklar ile ilgili de açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Bir dönem yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı ekranlardan uzak kalan Arda Kural, zor günleri geride bıraktı. Kural, Haberler.com stüdyosuna konuk olarak Melis Yaşar’ın sorularını yanıtladı.

“BAŞARISIZ HİSSETTİRDİLER”

“Yıllar sonra mesleğine geri dönmek istediğini söyleyen Arda Kural, ünlü yönetmen Mustafa Altınoklar’la ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Başarısından dolayı kıskanıldığını söyleyen Kural, “24 yaşında senaryosunu kendi yazdığım bir film çektim. Mustafa Altıoklar’a izlettiğimde ‘sen bize küfür mü ediyorsun?” gibi enteresan bir çıkışta bulunmuştu. Beklediğim o değildi. Ben sanatsal olarak bakarak senaryonun yazılışına falan bakmasını istemiştim. Mustafa Altıoklar’ın beni kıskandığını hissettim. Ona göre onun önüne geçiyorum ve ondan daha fazla dikkat çekeceğim gibi şeyler olabilir. Annem insanlara karşı beni hep uyarırdı. Hep ‘insanlar senin önüne geçmeye çalışacak’ diyordu ve nitekim de öyle oldu. Bunu da başardılar. Emret Komutanım serüveninden başlayan beni baskı altına alıp ezmeye çalıştılar. Beni kendime başarısız hissettirdiler ve özgüvenimi kaybettim” dedi.

 

Kaynak: Haberler.com

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam