reklam
reklam

KİMSE PRENS CHARLES’IN ÖNÜNE GEÇMESİN!

reklam
05 Mart 2022 0
reklam

İngiliz Kraliyet ailesi yeni dönem için hazırlıklara başladı. Kraliçe 2.Elizabeth tahtı oğlu Prens Charles’e bırakmaya hazırlanıyor. Taht hazırlıkları kraliyet ailesinde dedikoduları da beraberinde getirdi. İşte detaylar…

Öyle ki bazı iddialara göre Kraliçe 2.Elizabeth bir süre sonra tahtı kendi isteğiyle oğluna bırakacak. Bu iddialar gerçek olur mu olmaz mı bilinmez ama öyle ya da böyle aile önündeki yeni döneme hazırlanıyor. Bu süreçte aile üyeleri arasında çok tartışılan bir kişi var.

KİMSE DİANA GİBİ GÖSTERİŞLİ KRALİÇE İSTEMİYOR
O da Prens Charles’ın eşi yani ülkenin gelecekteki konsort kraliçesi Camilla Parker Bowles ya da resmi adıyla Cornwall Düşesi Camilla. Bu durum, ölümünün üzerinden 24 yıl geçmesine rağmen Charles’ın eski eşi Prenses Diana’yı “kalplerin prensesi” olarak nitelendiren bir kesim için hayal kırıklığı. Fakat kraliyet uzmanlarına göre tahta çıktığında Prens Charles için çok uygun bir eş Camilla Parker Bowles. Bunun nedenini de “Ne ülke ne de dünya, Diana gibi gösterişli, göz alıcı, kralı geride bırakacak bir kraliçe istemiyor” diye açıklıyorlar.

 

Kaynak: Hürriyet

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam