reklam
reklam

GIGI HADID’DEN UKRAYNA VE FİLİSTİN’E DESTEK!

reklam
07 Mart 2022 0
reklam

Ünlü model Gigi Hadid Ukrayna’da yaşanan olaylara sessiz kalamadı. Hadid, Ukrayna ve Filistin’e destek verdi. İşte detaylar…

Birçok ünlü; evlerini, ailelerini, sevdiklerini kaybedenlerin biraz da olsa rahat bir nefes almasını sağlamak için yardım ve destek yağdırıyor. Bunlara yeni bir halka da ünlü model Gigi Hadidden geldi.

“UKRAYNA VE FİLİSTİN’DEN ELLERİNİZİ ÇEKİN”

Bir süre önce kızı Khai’nin babası olan müzisyen sevgilisi Zayn Malik’ten olaylı bir şekilde ayrılan 26 yaşındaki Gigi Hadid, bu sonbahar sezonunda çıkacağı defilelerden elde edeceği geliri Filistin ve Ukrayna’ya bağışlayacağını açıkladı. Hadid, duyurusunu Instagram sayfası üzerinden yaptı. Filistin asıllı iş insanı Mohamed Hadid ile Hollandalı model Yolanda Hadid’in üç çocuğundan biri olan Gigi Hadid paylaşımında “Ukrayna’dan ellerinizi çekin, Filistin’den ellerinizi çekin… Barış, barış.. barış” diye yazdı.

 

Gigi Hadid, tarihin en kalp kırıcı ve travmatik dönemlerinden birinin yaşandığını belirtti paylaşımında. Böyle bir ortamda moda alanında hazırlanan yeni koleksiyonları tanıttıklarını vurguladı Hadid. Önceden hazırlanan iş planlarını değiştirmelerinin mümkün olmadığını vurgulayan top model, yine de bu konuda bir şeyler yapmaktan geri durmayacağını açıkladı.

Kaynak: Hürriyet

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam