reklam
reklam

OH OLSUN: SELAMİŞAHİN’DEN İREM DERİCİ’YE İHTARNAME

reklam
09 Mart 2022 0
reklam

Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, İrem Derici ile 2016 yılında aşk yaşamıştı. Magazin kulislerinde Şahin ailesinin bu ilişkiye onay vermediği konuşuluyordu. Selami Şahin, kendisinin şarkısını okuyan Derici’ye ihtarname gönderdiği öne sürüldü. İşte detaylar…

 

Şimdilerde sevgilisi Cem Belevi ile yeni şarkısını çıkarmanın heyecanını yaşayan İrem Derici, eski aşkı Lider Şahin’in babası Selami Şahin’den veto yemişti. ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programına konuk olan popçu, söz ve müziği Selami Şahin’e ait olan ‘Oh Olsun’ isimli şarkısını okumuştu.

İHTARNAME İDDİASI
Eski gelin adayının kendi şarkısını okuduğunu gören Şahin’in, program yapımcısına ihtarname gönderdiği haberleri çıkmıştı. Usta sanatçının “İrem benim şarkımı okuyamaz” dediği ileri sürülmüştü.
KİM OLURSA OLSUN OKUYAMAZ
Selami Şahin, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Ünlü söz yazarı ve besteci, bu konunun sorulması üzerine “Arkadaşlar bu konu hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Ben İrem Hanım’a karşı değilim. Kim olursa olsun benimle bir mutabakat imzalamadan hiçbir şarkımı bir yerde okuyamaz” dedi.

 

Basın mensuplarının “Sosyal medyada daha önce ailenizin yaşadığı sorunlar nedeniyle ihtarname çektiğiniz söyleniyor” hatırlatması üzerine Selami Şahin, “Benim kimseyle yaşadığım bir sorun yok. O konuyu çocuklarıma sorun” şeklinde konuştu.

ANNESİ ONAY VERMEMİŞTİ
İrem Derici, Rıza Esendemir ile boşandıktan sonra Lider Şahin ile aşk yaşamış ancak ikilinin mutluluğu bir yıl sürmüştü. Lider Şahin’in annesi Didem Şahin’in ilişkiye onay vermediği ileri sürülmüştü. Anne Didem Şahin, “Horozumu saldım çayıra tavuğu olan düşünsün” sözleriyle oğlunun ilişkisine tepki göstermiş, bu sözler uzun süre konuşulmuştu.

Kaynak: Milliyet

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam