reklam
reklam

DİYETİSYEN GAMZE UĞURLU’NUN BAŞARI HİKAYESİ

reklam
28 Mart 2022 0
reklam

 

 

DİYETİSYEN GAMZE UĞURLU BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV KANALINA KONUŞTU!

 

 

BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV kanalına konuk olan Gamze Uğurlu, Sema Baysal ile işkolik programına konuştu. Gamze Uğurlu, 2021 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi’nde Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu ve Diyetisyen unvanını aldı.

Üniversite yıllarında diyetisyenliğin farklı branşlarında görev aldı. Okan Üniversitesi Hastanesi’nde kardiyoloji diyetisyenliği ve toplu beslenme diyetisyenliğinde görev aldı ve Erdem Hastanesi’nde diyabet diyetisyenliği, yoğun bakım diyetisyenliği ve poliklinik diyetisyenliği üzerine çalıştı.


Sportoteam isimli sporcu sağlığı üzerine kurulu şirkette sporcu diyetisyenliği, Alfabeslenme adlı çocuk sağlığı ve beslenmesi kliniğinde çocuk diyetisyenliği ve Estetikcenter’da klinik diyetisyenliklerinde görev aldı. Sporcu beslenmesi hakkında tez yazdı ve birçok seminere katıldı. Mezuniyetinin ardından sporcu diyetisyenliği yapmaya başladı. Daha sonra kliniğini açan Gamze Uğurlu, şu anda sporcu beslenmesi ve hastalıklarda beslenme alanında hasta kabulüne devam etmektedir.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam