DOLAR 18,8113 0.1%
EURO 20,3727 -0.09%
ALTIN 1.151,80-0,77
BIST %
BITCOIN 429953-1,71%
İstanbul

KAPALI

16:00

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

KNOWLADGE CLUB İLE GELECEĞİNİ TASARLIYORUZ

KNOWLADGE CLUB İLE GELECEĞİNİ TASARLIYORUZ

ABONE OL
Eylül 17, 2021 13:12
KNOWLADGE CLUB İLE GELECEĞİNİ TASARLIYORUZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Bazen bir yola çıkarsınız,  önünüze sadece ama sadece  geleceği alırsınız . Üretirken, çalışırken, paylaşırken sadece geleceği planlarsınız.”

Böyle bir girizgah sizin için ne ifade ediyor?  Dijitalizmin egemen olacağı bir dünyada çağı değiştiren teknolojiler insanlığı, hatta gördüğünüz-görmediğiniz “ her şey” i kimle buluşturuyor? Bilgi ve aklın buluştuğu, organic ya da yapay zekanın eşleştiği bütün oluşumları anlatıyor. Belki de geleceğin ilk kilometre taşını koyarken  görünen o ki 45 dereceden 360 dereceye çekiyor. 

 

Geleceği görenlerin, tasarlayanların, öngörenlerin,  hissedenlerin dünyasından bir kimlik, Knowledge Club Diyor ki:

“Biz 15 yıl önce çıktığımız bu yolda gelecek, bugünden daha yaşanabilir olsun diye çalıştık.

Bizim için gelecek yapay zekayla beraber olacaktı.

 

“ÜLKEMİZİN İÇİN GELECEĞE YATIRIM ZAMANI”

2022 yılında küresel yapay zeka pazarının 400 Milyar dolar olacağı öngörülmektedir.

Şimdi yeni dünya için ve ülkemiz için geleceğe yatırım yapma zamanıdır.

Knowledge Club olarak geleceğin yapay zeka projesini geleceğin sahipleri ile buluşturuyoruz.

 

9-22 yaş aralığında 1000 öğrencimize Python Programlama dili ve Linux İşletim sistemi öğretip, aralarından seçilecek 100 öğrencimize ise Yapay Zeka eğitimleri düzenleyeceğiz.

Biz dün olduğu gibi  bugünde gelecek için üretiyoruz

gelecekicinyapayzeka.com

Knowledge Club Geleceğe Uzanan Köprü

Türkiye’nin Tek Yetkili Cisco Eğitim Merkezi Knowledge Club olarak, sertifikalı Hocalarımızla 25.09-25.12.2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz, official eğitim dökümanları ile katılımcılarımıza gerçek cihazlar üzerinde pratik uygulama imkanı sağladığımız CCNP Enterprise Eğitimimize 25 Eylül 2021 tarihinde başlıyoruz.

Kayıt olmak için sales@knowledgeclub.net maili üzerinden, https://lnkd.in/dDt8jvx

portalımızdan veya 0216 327 77 80 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Unutmayın; Cisco Eğitimleri Sadece Yetkili Cisco Eğitim Merkezinden Alınır 😉

Türkiye’nin Tek Yetkili Cisco Eğitim Merkezi Knowledge Club olarak Olarak Uzun Dönem CCNP DevNet DEVCOR eğitimimize DevOps Ekip Liderimiz Erdeniz Hocamızla devam ediyoruz.

Yapay Zeka Projesi için 1000 Öğrenciye Ücretsiz Eğitim

Knowledge Club olarak geleceğin yapay zeka projesini geleceğin sahipleri ile buluşturuyoruz.

9-22 yaş aralığında 1000 öğrencimize Python Programlama dili ve Linux İşletim sistemi öğretip, aralarından seçilecek 100 öğrencimize ise Yapay Zeka eğitimleri düzenleyeceğiz.

Biz dün olduğu gibi bugünde gelecek için üretiyoruz.

Detaylı bilgi için: gelecekicinyapayzeka.com

DevOps Gurularımızdan Tahsin Hocamızla Turkcell için düzenlediğimiz Advanced Machine Learning With Python eğitimimizi 31 Ağustos -2 Eylül – 3 Eylül tarihlerinde başarıyla tamamladık.

Bilişim 500 Ödül Töreninde ‘Eğitimde Dijital Dönüşümün öncüsü – BT Haber Özel Ödülü’ nü alan DevOps Ekip Liderimiz Erdeniz Ünvan hocamızı tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

Türkiye’nin Tek Yetkili Cisco Eğitim Merkezi Knowledge Club olarak Olarak Uzun Dönem CCIE Enterprise Infrastructure eğitimimizin DevNet bölümüne DevOps Ekip Liderimiz Erdeniz Hocamızla devam ediyoruz.

Turkcell İçin Düzenlediğimiz Python Programlama Eğitimlerimize 1-2-3-7-9 Eylül Tarihlerinde DevOps Ekip Liderimiz Erdeniz Ünvan Hocamızla devam ediyoruz.

6 -8-10 Eylül tarihlerinde Turkcell için DevOps Ekip Liderimiz Erdeniz Hocamızla düzenlediğimiz Python For Network Automation eğitimimizi başarıyla tamamladık.”

Yapay zeka gelecektir diyorsanız ve inanıyorsanız, bütün bilgi kanallarınızı bu projeye açıp odaklanabilirsiniz. Geçmişin  meslekleri geride kaldı. Geleceğe bakın.

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.