DOLAR 18,7969 -0.06%
EURO 20,4066 -0.15%
ALTIN 1.161,96-0,24
BIST %
BITCOIN 434909-2,28%
İstanbul

KAPALI

06:43

İMSAK'A KALAN SÜRE

ENHAS TEMİZLİK ŞİRKET YÖNETİCİSİ AYHAN TOKAT KİMDİR?

ENHAS TEMİZLİK ŞİRKET YÖNETİCİSİ AYHAN TOKAT KİMDİR?

ABONE OL
Nisan 6, 2022 15:54
ENHAS TEMİZLİK ŞİRKET YÖNETİCİSİ AYHAN TOKAT KİMDİR?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

TEMİZLİĞİN HASI İÇİN ENHAS’ I SEÇİN..

 

Ben Enhas Temizlik Şirket Yöneticisi Ayhan Tokat. Lise eğitimimi Maltepe Kadir Has’ta tamamladım. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunuyum. Şu anda da Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi – İşletme Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Üniversite hayatımdan sonra babam Yaşar Tokat’ın sahibi olduğu Enhas Temizlik Şirketinde çalışmaya başladım.

 

 

Enhas Temizlik Firması ilk olarak 1972 yılında Tokat’ta bir kuru temizleme dükkanı olarak başladı. Temizlik firması sektörüne 1986 yılında İstanbul’da profesyonel olarak giriş yaptık. O yıllarda temizlik sektörü çok az biliniyordu. Sektörün tanınması ve hızlıca büyümesi 1980’li yıllarından sonra başladı.

 

 

Enhas Temizlik Firması’nın ülkemizde temizlik sektöründe kurulan ilk firmalardan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kuruluşumuzdan günümüze Türkiye’nin hemen hemen her yerinde irili ufaklı yüzlerce büyük projenin işlerini yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Örneğin; 1995 yılında  Adalar Belediyesi’nin çöp toplama, sokak süpürme vb. işlerini üstlendik. Hatta adalarda motorlu araç kullanmanın yasak olmasından dolayı, Danimarka’dan akülü ve sürücülü  temizlik arabaları getiren ilk firma olduk. O yıllarda Türkiye’de bu araçlar olmadığı için diğer belediyeler sık sık adalara ziyarete gelip makineleri ilk defa yerinde çalışırken gördüler.

 

 

TRT Harbiye Radyo Evi, TRT Ortaköy Binaları, T.C. Başbakanlık Binaları, T.C. Maliye Bakanlığı Binaları, İbrahim Ethem Uluguay İlaç Fabrikası, Carlo Erba İlaç Fabrikası, Topkapı Mercedes Benz Fabrikası, Acun Medya, Arap Türk Bankası, OyakBank, Boğaziçi Hava Yolları, Türk Hava Yolları Hizmet Binaları, Assan Alüminyum Fabrikası ve uçak temizleme işleri gibi bir çok kurumun temizlik işlerini başarıyla ifa ettik.

 

 

2015 yılında babamın vefatında sonra Enhas’ın yönetimini ben üstlendim. İkinci kuşak yönetici olarak çağın teknolojik gelişmelerine ayak uydurmak için bilgisayar yazılım ve makine teknoloji alanlarında şirketimize yatırımlar yaptık. İnternet teknolojilerinden faydalanarak müşterilerimize kolay ulaşım sağladık. Hatta bu işleri bilinçli yapmak için hem profesyonel şirketlerden yazılım ve destek satın aldık hem de yönetici olarak şahsen kendim yazılım ve kodlama eğitimi alıp bu işlere öncülük etmeye çalıştım.

 

 

Günümüzde temizlik sektörü de inovasyona ayak uydurdu ve kurumsal firmalar temel işleri arasında yer almayan bazı işlerini bizim gibi yetenekli ve profesyonel hizmet firmalarına yaptırmaya başladılar. Böylece işveren firmalar kendi en iyi yaptıkları işleri yapabilmekte, öz işlerine daha fazla odaklana  bilmektedir.

Üzerinde önemle durduğumuz bir diğer nokta ise işçi sağlığı, güvencesi ve işçi eğitimleridir. Enhas Temizlik olarak bu konuya azami dikkati göstermekteyiz. İşe alınan işçilerimizi hemen İSG (İş Sağlığı Ve Güvenliği) sistemine geçiriyoruz ve gerekli iş eğitimlerini düzenli olarak veriyoruz. Bu konularda da çalıştığımız İSG uzmanlarından destek alıyoruz. Belgesi olamayan işçilerimizi kurslara gönderip belge sahibi yapıyoruz.

 

 

Enhas Temizlik için iki temel misyonumuz var. Müşterilerimize kendini farklı hissettirmek ve hep bir adım önde olmak. Bunu sağlamak için günümüzde çok hızlı ilerleyen tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çok yoğun çalışıyor ve yüksek çaba gösteriyoruz. Sizler de bizim farkımızı ve en önemlisi yılların verdiği tecrübeyi fark etmek için sosyal medya hesaplarından veya telefon numaralarımızdan  firmamıza rahatlıkla ulaşıp işlerinizin çözümü için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Enhas Web Siteleri:

www.enhastemizlik.com

Instagram; @enhastemizlik

Facebook; @enhastemizlik

Twitter; @enhastemizlik

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.