DOLAR 18,8138 0.1%
EURO 20,3715 -0.08%
ALTIN 1.152,03-0,75
BIST %
BITCOIN 430302-1,71%
İstanbul

KAPALI

16:00

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

GÖRSAK AKADEMİ TİCARET LTD. ŞTİ. HİZMETLERİ NELERDİR?

GÖRSAK AKADEMİ TİCARET LTD. ŞTİ. HİZMETLERİ NELERDİR?

ABONE OL
Haziran 15, 2022 16:28
GÖRSAK AKADEMİ TİCARET LTD. ŞTİ. HİZMETLERİ NELERDİR?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi Her Yaştan Herkesi Sanat Ve Eğitimle Buluşturuyor…

 

 

AKADEMİ GÖRSAK Sanat Eğitim ve Tic. Ltd. Şti. temelinde yükselen GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi Dr. Önder Paker öncülüğünde bir grup sanatçı eğitimci tarafından kurulmuştur. GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi’nin kuruluş amacı; Tiyatro, Bale, Dans, Pantomim gibi sahne performansları ile Sinema-Televizyon, Fotoğraf, Resim, Grafik ve tüm plastik sanatlar ve görsel sanatlar kapsamında yer alan sanat dallarında akademik çalışmalarla, yaygın sanat sever kitle arasında bir köprü kurmaktır.

 

 

2011 yılında kurulan GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi, 2018 yılında çeşitli nedeni ve ardından gelen Pandemi nedeniyle ara verdiği faaliyetlerine, 2022 yılı Şubat ayından itibaren İşletmeci Erkan Gönen, Sosyolog ve Diksiyon Spikerlik Uzmanı Serap Durmaz ve Sahne Görüntü Sanatları Uzmanı Dr. Önder Paker ile oluşan Akademi Görsak Sanat Eğitim ve Tic. Ltd. Şti. olarak yeniden başlamıştır.

 

 

GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi, tüm yaşamın temel aydınlanma noktası olarak kabul ettiği eğitimin, herkese ulaştırılması için kurslar, sertifika programları, Workshop, Atölye Çalışmaları, Sempozyum, Sergi, Gösteri vb tüm etkinliklerle sanatı akademik çalışmalarla tüm sanatseverlerin sanata katılım isteklerini birleştirici olmayı hedeflemiştir. Bu nedenle GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi çatısı altında, sanatın en etkin iletişim aracı oluşu ve birleştirici gücüyle, Bireysel Yeteneklerin geliştirilmesi ve Kitlesel Yeteneklerin verimliliğe dönüştürülmesi için çalışılmaktadır.

 

 

GÖRSAK, her yaşta herkesin sanata katılmasını amaç edinmiştir. Bu nedenle GÖRSAK, içinizdeki sanatçı kişiliği en doğru biçimde geliştire bileceğiniz yerdir. GÖRSAK, çocukların gençlerin, iş adamlarının ve her yaşta kendini genç ve üretken hissedenlerin bir araya geldikleri, bilgi ve becerilerini arttırdığı bir sanat üretim alanıdır. Bu amaçla GÖRSAK, kısa bir süre içinde, eğitim çalışmalarıyla, gerek sanatsal alanda gerekse iletişim alanlarında etkin programları hayata geçirmeye başlamıştır.

 

 

Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuğu, Master Klas Oyunculuk, Diksiyon Spikerlik ve Sunuculuk, Görüntü Yönetmenliği, Dijital Fotoğrafcılık, Moda Fotoğafcılığı ve Portföy Hazırlama gibi çok özel alanlarda Eğitim Programları yanı sıra Çocuklar için Yaratıcı Drama Programları da vardır. Ayrıca Mercedes Mengerler, MNG Kargo, Emet Su, Mispak Su , Yeşilyurt Spor Kulübü gibi başarılı Kurum ve Firma Personellerine yönelik, Kurumsal Etkili İletişim Teknikleri seminerleri ile de NLP, Liderlik ve Kriz Yönetimi Sertifika Programları devam etmektedir.

 

 

GÖRSAK’ın eğitimlerine katılanların sahnede kendisini, yeteneğini göstermek amacıyla kurulan Tiyatro GATTO (Görsak Akademi Tiyatro Topluluğu) her yıl Türk ve Dünya Yazarlarının eserleriyle perdelerini açmakta her yaştan izleyiciyle buluşmaktadır. GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi’nin çalışmalarını dünyaya tanıtmak, Türk ve Dünya Sanatından haberleri duyurmak amacıyla kurulan TVGÖR, Türkiye’nin tek Sanat kanalı olarak, www.tv-gor.com web sayfası üzerinden yayınladığı programlarla her geçen gün daha fazla izleyiciye ulaşmaktadır.

 

 

Android ve Apple Uygulamalar sayesinde cep telefonları ve büyük ekran TV’lerden de kolayca izlenebilen TVGÖR, dünyanın her köşesinde ilgi görmektedir. “Eğitim Ciddi İştir.” Mottosu ile tüm eğitim ve sanat faaliyetlerini sürdüren GÖRSAK Görsel Sanatlar Akademisi’nin derslik ve stüdyoları, Yeşilköy’de Röne Park karşısındaki ana binada bulunmaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.